Referencie

Našu spoluprácu s pánom Málekom hodnotíme veľmi pozitívne. Je zodpovedný, spoľahlivý a pracovitý maklér. Vždy bol ústretový, ochotný vyhovieť našim požiadavkám a informoval nás o nových skutočnostiach, ktoré sa týkali našej ponuky. Veľmi profesionálne nafotil byt a zdieľal na rôznych internetových portáloch. Sme radi, že sme zvolili túto realitnú Kanceláriu a pánovi Málekovi veľmi pekne ďakujeme.

 

Petra a Martin Jakubčovci.

Prenájom bytu

Osobne som spokojný s prácou makléra. Kúpa nehnuteľnosti ako aj následný prepis ( energie, voda atď… ) prebehla bez problémov a komplikácií. Dohodol termíny ( VSE, SPP, PVaPS ), prispôsobil sa mojím požiadavkám, času čo je v dnešnej uponáhlanej dobe veľkým plus. Samozrejme je to jeho práca, ale ľudský prístup v náplni práci určite nemá.
Musím zdôrazniť, že sa jedná o makléra Mariána Máleka s ktorým sme nadmieru spokojní.

ĎAKUJEME

Lukáš Zavacký

Kúpa domu

S pánom Málekom sme boli veľmi spokojní. Je veľmi ústretový, priateľský a nápomocný. Má profesionálny prístup k zákazníkom a určite by sme ho odporučili našim priateľom a známym ako aj Vašu realitnú kanceláriu.

Mgr. Kroczeková

Predaj domu

So spoločnosťou Directreal a prácou Mariána Máleka som bola maximálne spokojná. Prístup a práca realitného makléra boli profesionálne. Oceňujem príjemný a ľudský prístup počas kúpy nehnuteľnosti a starostlivosť o klienta ktoré mi zabezpečili komfort.

Mgr. Michalková

Kúpa bytu

Spolupráca s p. Málekom bola veľmi seriózna. Odporúčam každému je to odborník, pomôže vo všetkom ochotne. Je veľmi šikovný maklér a rozumie tomu čo robí. Chcem sa poďakovať a prajem naďalej úspechy v práci.

Lištiaková

Predaj bytu

Chcel by som sa poďakovať realitnej kancelárii Directreal Spiš, konkrétne p. Málekovi za poskytnutie kompletných služieb spojených s kúpou môjho bytu ako aj zabezpečením hypotekárneho poradenstva. Vzhľadom na to, že byt bol v dedičskom konaní, čím sa samotný predaj trošku natiahol mi bol maklér p. Marián Málek veľmi nápomocný, ochotný, pravidelne ma informoval o postupe  a priebehu, zariadil všetko k mojej úplnej spokojnosti. Ak by som plánoval v budúcnosti niečo riešiť jednoznačne využijem služby tejto spoločnosti konkrétne p. Máleka a taktiež budem túto kanceláriu odporúčať svojim známym.

Smorada

Kúpa bytu

Predaj nášho bytu sme exkluzívne zverili p.Málekovi. Bola to naša druhá skúsenosť s týmto maklérom. Ak by sme ešte v budúcnosti potrebovali kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, už by sme iného makléra ani nehľadali. 

Ďakujeme, pán Málek.

Eva a Ľubomír Poláčekovci

Predaj bytu

Dobrý deň prajem,
už od začiatku sme verili, že spolupráca s maklérom z Directreal bude úspešná,  respektíve bezproblémová a som veľmi rada, že sme sa nemýlili. Pán Málek je odborník v tom čo robí, so skvelým prístupom, vždy nápomocný. Od prvého až po posledné stretnutie bola jeho práca nad očakávania. Určte sme nadmieru spokojní a budeme pána Máleka odporúčať ďalej!!!
Ďakujeme ?
VF

Veronika Fábryová

Kúpa bytu

Kúpa bytu Chcem sa poďakovať Vášmu maklérovi pánovi Málekovi. Počas nášho kontaktu sa pri všetkých úkonoch mojej kúpe bytu, správal vysoko profesionálne. Pán Marián Málek je presný, ústretový a odborne erudovaný osobný realitný maklér. Bol som absolútne spokojný. S pozdravom Milan Molnár – nový majiteľ bytu sprostredkovaný Vašou realitnou kanceláriou.

Milan Molnár

Predaj bytu

Dobrý deň. z hľadiska predaja a manažmentu spojených so samotným predajom – nie sú výhrady, všetko bolo dobre. čo je výhrada – ale to je skôr na právnika/právničku. zmluva nebola v plnom rozsahu akceptovaná katastrom a musel byť urobený dodatok. to je poznámka na vylepšenie do budúcnosti.

Slovík

Predaj bytu

Pána Máleka sme už skôr registrovali, resp. počuli, že je šikovný maklér. Čiže sme neváhali sa na neho obrátiť a dobre sme urobili. Od začiatku proklientský prístup, bol nám vždy nápomocný, až do úplne poslednej chvíle a vybavení všetkých papierov. Čiže určite môžeme len odporučiť, top prístup!

Róbert Fábry

Kúpa bytu

Pán Málek je profesionálny realitný maklér. Svojou komunikáciou v nás od prvého stretnutia vzbudil dôveru a nesklamal nás. Našu nehnuteľnosť prenajal vo veľmi krátkom čase. Vyzdvihujem aj využitie 3D prezentácie a vynikajúcu propagáciu na rôznych portáloch a Facebooku. Vďaka tejto skúsenosti môžeme služby Directreal len odporúčať. Ďakujeme, pán Málek.

Rodina Poláčeková

Prenájom domu

 Vyjadrujem veľkú spokojnosť s profesionálnym prístupom. Spoluprácu s RK DirectReal a p. Málekom budem vrelo odporúčať svojim priateľom a známym. 

Bc. Kamenský

Predaj bytu

 So službami DR ako aj hlavne so spoluprácou p. Máleka sme boli nadmieru spokojní a budeme ho radi odporúčať aj ďalej svojim priateľom a známym.

Lucia Kaletová

Predaj bytu

 Chcela by som sa poďakovať pánovi Málekovi za jeho nadštandardné služby. Keďže žijem dlhodobo v zahraničí veľmi som ocenila, že sa postaral o všetko čím nám ušetril čas a cestovanie na Slovensko. Služby ktoré nám poskytol boli na vysokej profesionálnej úrovni. Pravidelne ma informoval i priebehu predaja mojej nehnuteľnosti prostredníctvom reportov. Vždy bol k dispozícii. Predaj sa síce časovo natiahol, ale nakoniec všetko zariadil k mojej maximálnej spokojnosti. 

p. Fišer

Predaj domu

 

Touto cestou by som sa chcel veľmi pekne poďakovať za nadštandardné služby realitnej kancelárie DR Spiš a predovšetkým pána M a r i á n a  M á l e k a, ktorý vybavil kúpu a následný prenájom nehnuteľnosti rýchlo, jednoducho a nakoľko pracujem v zahraničí a nemohol som byť tak často doma, zariadil všetko a ja som musel byť len tam, kde ma naozaj bolo treba.
Ďakujem za profesionálny prístup a kanceláriu DR Spiš a pána M. Máleka budem ďalej odporúčať.

Ing. Marián Sagula

Kúpa bytu

Pri predaji nášho bytu sme oslovili p. Máleka, ktorý pracuje pre realitnú kanceláriu DirecReal. So službami RK ako aj hlavne so spoluprácou p.Máleka sme boli maximálne spokojní, či už išlo na začiatku o profesionálne spracovanie ponuky (fotografia, virtuálna prehliadka), informácie počas kampane, alebo v závere o samostatný predaj nehnuteľnosti. So všetkým vedel p.Málek profesionálne poradiť a usmerniť. (Vyzdvihujem nadštandardné služby pri prepise nehnuteľnosti), pomoc s odvozom ….) Služby DirecReal ako aj p. Máleka radi odporučíme aj svojim priateľom a známym.
S vďakou 

Kaletovci

Predaj bytu

  S pánom Málekom sme spokojní. S jeho profesionálnym prístupom, ochotou a kreativitou riešiť vzniknuté problémy.

MUDr. Cmorej

Kúpa bytu

Výborné spracovanie, vytvorenie ponuky, ochota spolupracovať, pružné riešenie pri návrhu zmlúv, vkladov a riešenie pri spracovaní cenovej ponuky. Výborná práca makléra. Makléra odporúčame na ďalším klientom.

Marián Barilla

Kúpa domu

So samotným p. Málekom ako aj so službami realitnej kancelárie sme maximálne spokojní. Pán Málek bol pre nás k dispozícii zakaždým, keď sme potrebovali pomôcť, alebo poskytnúť nejaké informácie. Určite by sme služby Directreal-u a obzvlášť p. Máleka odporučili svojim známym a priateľom, aj tak urobíme. Ďakujeme veľmi pekne ! Ščerbák.

Ščerbák

Kúpa bytu

Bol som spokojný, ďakujem za spoluprácu.

Jozef Korba

Kúpa záhrady

Práca a. Výsledky makléra boli na vysokej odbornej úrovni. Prístup, ochota a profesionálna úroveň pri stretnutiach, príprave dokumentov a zmlúv boli vynikajúce. Ďakujeme za spoluprácu a určite budeme odporúčať p. Máleka aj našim známym.

Barilla Marián st.

Kúpa domu

So službami realitnej kancelárie Directreal sme boli nadmieru spokojní. Ako aj s maklérom p. Mariánom Málekom s jeho profesionálnym a ľudským prístupom. Vaše služby v budúcnosti využijem a budem odporúčať známym, priateľom a rodine.
Touto cestou ešte raz ďakujeme za služby.
S úctou rodina Kohiarova

MUDr. Kohiar

Kúpa garáže

Ďakujeme za rýchle a bezproblémové prenajatie nášho bytu. Realitný maklér, pán Marián Málek, je profesionál na svojom mieste, perfektná komunikácia aj prístup. Nakoľko sme prenájom bytu riešili na diaľku zo zahraničia, nemal problém chodiť na obhliadky so záujemcami, vyriešil aj menšie komplikácie ktoré sa pri prenájme vyskytli, čím nám veľmi uľahčil situáciu a vybavil prakticky všetko za nás. Ešte raz veľmi ďakujeme a budeme odporúčať.
Rodina Černá

Černá

Prenájom bytu

Tímto bych chtěla poděkovat pánu Marianovi Málekovi za jeho přátelský a nesmírně lidský přístup. Za zodpovědný přístup k dohodnutým podmínkam. Pán Málek si získal naši plnou dúvěru. Jeho zkušenosti, přehled a racionání přístup jsou dle mého názoru známkou úspěšné transakce. Mohu jen doporučit těm kterí hledají především profesionalitu a spolehlivost. p. Tišerová

Tišerová Zdenka

Predaj domu

S realitnou kanceláriou Directreal Spiš som bola veľmi spokojná, obzvlášť ďakujem maklérovi p. Mariánovi Málekovi za jeho profesionálny prístup a pomoc. Vašu realitnú kanceláriu ako aj samotného makléra budem určite odporúčať aj svojim známym.
Ďakujem. Kapustová

Kapustová

Kúpa pozemok

PREDAJTE ÚSPEŠNE AJ VY

Rád sa s Vámi stretnem pri káve.

Call Now Button