Výsledky vyhľadávania

Referencie

Referencie

" Realitných a finančných maklérov je mnoho. Ale odlišujeme sa spôsobom ako túto prácu robíme. Ja túto prácu robím srdcom. Klient je pre mňa najdôležitejší a najlepšia odmena je pre mňa referencia. Keď je klient spokojný - som aj ja spokojný 🙂 Verím, že svoju prácu robím kvalitne a na profesionálnej úrovni a vážim si každú jednu referenciu od spokojného klienta a ďakujem za každé jedno odporúčanie, pretože to je to, čo ma posúva vpred a dáva mi pocit, že to čo robím robím dobre. Presvedčte sa sami "

Spolupráca s pánom Málekom a spoločnosťou Broker Consulting a.s. hodnotíme veľmi pozitívne a vyjadrujeme obrovskú spokojnosť s pomocou predaja nášho bytu. Pán Málek je odborník v tom, čo robí a oceňujeme jeho zručností a skúseností v oblasti realít, financií a marketingu. Chceme vyzdvihnúť jeho zodpovednosť, spoľahlivosť a schopnosť riešiť nečakané situácie v priebehu predaja. Situáciu nám vždy vysvetlil a na otázky odpovedal s ochotou, jasne a zrozumiteľne. Jeho profesionalitu sme mohli pozorovať už pri nafotení bytu, ale v podstate počas celej našej spolupráce. Výsledkom jeho práce je aj skutočnosť, že byt sa nám podarilo predať rýchlejšie, ako sme vôbec čakali. Veľmi pekne ďakujeme a určite pána Máleka odporúčame aj našim známym.
MUDr. Serafín a Mgr. Serafínová, Predaj bytu
Profesionálny prístup a rýchle vybavenie. Určite uskutočníme ešte nejakú spoluprácu do budúcna.
Jan Fedor, Kúpa domu
Prečo si vybrať Mariána Máleka ako realitného makléra? Odpoveď je jednoduchá. Pán Marián Málek je ideálne zosobnenie realitného makléra. Je profesionálny, flexibilný, ústretový. So mnou ako klientkou rozprával veľmi dôstojne a trpezlivo, bol priamy a bez zbytočných fráz. Vedel sa nám maximálne prispôsobiť a mať s nami trpezlivosť v čase rozvodu. Predávali sme malú nehnuteľnosť, ktorá ani nebola skolaudovaná. Napriek tomu s nami šiel do predaja, kde sa prejavila aj jeho empatia. Všetko vybavoval veľmi rýchlo, dopredu nás upozornil na všetky možne aj nemožné problémy. Pána Mariána Máleka som odporučila aj mojej sestre pri predaji bytu a určite ho odporúčam všetkými desiatimi komukoľvek. Nad nami a predajom nášho domu doslova rozprestrel ochranné krídla a my sme sa nemuseli ničoho obávať. Pánovi Mariánovi Málekovi za všetko zo srdca úprimne ďakujem .
Zuzana Relovská , Prenájom domu
Našu spoluprácu s pánom Málekom hodnotíme veľmi pozitívne. Je zodpovedný, spoľahlivý a pracovitý maklér. Vždy bol ústretový, ochotný vyhovieť našim požiadavkám a informoval nás o nových skutočnostiach, ktoré sa týkali našej ponuky. Veľmi profesionálne nafotil byt a zdieľal na rôznych internetových portáloch. Sme radi, že sme zvolili túto realitnú Kanceláriu a pánovi Málekovi veľmi pekne ďakujeme.
Petra a Martin Jakubčovci, Prenájom bytu
S pánom Málekom sme boli veľmi spokojní. Je veľmi ústretový, priateľský a nápomocný. Má profesionálny prístup k zákazníkom a určite by sme ho odporučili našim priateľom a známym ako aj Vašu realitnú kanceláriu.
Mgr. Kroczeková, Predaj domu
Chcel by som sa poďakovať realitnej kancelárii, konkrétne p. Málekovi za poskytnutie kompletných služieb spojených s kúpou môjho bytu ako aj zabezpečením hypotekárneho poradenstva. Vzhľadom na to, že byt bol v dedičskom konaní, čím sa samotný predaj trošku natiahol mi bol maklér p. Marián Málek veľmi nápomocný, ochotný, pravidelne ma informoval o postupe a priebehu, zariadil všetko k mojej úplnej spokojnosti. Ak by som plánoval v budúcnosti niečo riešiť jednoznačne využijem služby tejto spoločnosti konkrétne p. Máleka a taktiež budem túto kanceláriu odporúčať svojim známym.
Smorada, Kúpa bytu
Kúpa bytu Chcem sa poďakovať Vášmu maklérovi pánovi Málekovi. Počas nášho kontaktu sa pri všetkých úkonoch mojej kúpe bytu, správal vysoko profesionálne. Pán Marián Málek je presný, ústretový a odborne erudovaný osobný realitný maklér. Bol som absolútne spokojný. S pozdravom Milan Molnár – nový majiteľ bytu sprostredkovaný Vašou realitnou kanceláriou.
Ing. Milan Molnár, Kúpa bytu
Pán Málek je profesionálny realitný maklér. Svojou komunikáciou v nás od prvého stretnutia vzbudil dôveru a nesklamal nás. Našu nehnuteľnosť prenajal vo veľmi krátkom čase. Vyzdvihujem aj využitie 3D prezentácie a vynikajúcu propagáciu na rôznych portáloch a Facebooku. Vďaka tejto skúsenosti môžeme služby len odporúčať. Ďakujeme, pán Málek.
Rodina Poláčeková, Prenájom domu
Chcela by som sa poďakovať pánovi Málekovi za jeho nadštandardné služby. Keďže žijem dlhodobo v zahraničí veľmi som ocenila, že sa postaral o všetko čím nám ušetril čas a cestovanie na Slovensko. Služby ktoré nám poskytol boli na vysokej profesionálnej úrovni. Pravidelne ma informoval i priebehu predaja mojej nehnuteľnosti prostredníctvom reportov. Vždy bol k dispozícii. Predaj sa síce časovo natiahol, ale nakoniec všetko zariadil k mojej maximálnej spokojnosti.
p. Fišer, Predaj domu
S pánom Málekom sme spokojní. S jeho profesionálnym prístupom, ochotou a kreativitou riešiť vzniknuté problémy.
MUDr. Cmorej, Kúpa bytu
Práca a. Výsledky makléra boli na vysokej odbornej úrovni. Prístup, ochota a profesionálna úroveň pri stretnutiach, príprave dokumentov a zmlúv boli vynikajúce. Ďakujeme za spoluprácu a určite budeme odporúčať p. Máleka aj našim známym.
Bc. Barilla Marián st., Kúpa domu
Tímto bych chtěla poděkovat pánu Marianovi Málekovi za jeho přátelský a nesmírně lidský přístup. Za zodpovědný přístup k dohodnutým podmínkam. Pán Málek si získal naši plnou dúvěru. Jeho zkušenosti, přehled a racionání přístup jsou dle mého názoru známkou úspěšné transakce. Mohu jen doporučit těm kterí hledají především profesionalitu a spolehlivost. p. Tišerová
Tišerová Zdenka, Predaj domu
Ďakujem Mariánovi Málekovi za super profesionálny prístup k predaju mojej nehnuteľnosti, všetko bolo vybavené k mojej úplnej spokojnosti. Marián Málek mne a mojej rodine poskytuje kompletný servis v oblasti financií, kedykoľvek niečo potrebujem aj keď je to "iba cestovné poistenie" vždy moju požiadavku vybaví rýchlo a kvalitne.
Ing. Elena Sulírová, Predaj chaty
Osobne som spokojný s prácou makléra. Kúpa nehnuteľnosti ako aj následný prepis ( energie, voda atď… ) prebehla bez problémov a komplikácií. Dohodol termíny ( VSE, SPP, PVaPS ), prispôsobil sa mojím požiadavkám, času čo je v dnešnej uponáhlanej dobe veľkým plus. Samozrejme je to jeho práca, ale ľudský prístup v náplni práci určite nemá. Musím zdôrazniť, že sa jedná o makléra Mariána Máleka s ktorým sme nadmieru spokojní.
Lukáš Zavacký, Kúpa domu
Boli sme veľmi spokojný s predajom našej nehnuteľnosti aj s pánom Mariánom Málekom, vždy nám vo všetkom rýchlo a bez problémov poradil a vybavil. Určite by sme ho odporučili. Ďakujeme
Tomáš Banický, Predaj bytu
So spoločnosťou a prácou Mariána Máleka som bola maximálne spokojná. Prístup a práca realitného makléra boli profesionálne. Oceňujem príjemný a ľudský prístup počas kúpy nehnuteľnosti a starostlivosť o klienta ktoré mi zabezpečili komfort. Musím zdôrazniť, že sa jedná o makléra Mariána Máleka s ktorým sme nadmieru spokojní.
Mgr. Michalková, Kúpa bytu
Predaj nášho bytu sme exkluzívne zverili p.Málekovi. Bola to naša druhá skúsenosť s týmto maklérom. Ak by sme ešte v budúcnosti potrebovali kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, už by sme iného makléra ani nehľadali. Ďakujeme, pán Málek.
Eva a Ľubomír Poláčekovci, Predaj bytu
Dobrý deň. z hľadiska predaja a manažmentu spojených so samotným predajom – nie sú výhrady, všetko bolo dobre. čo je výhrada – ale to je skôr na právnika/právničku. zmluva nebola v plnom rozsahu akceptovaná katastrom a musel byť urobený dodatok. to je poznámka na vylepšenie do budúcnosti. Ďakujeme, pán Málek.
Ing. Slovík, Predaj bytu
Vyjadrujem veľkú spokojnosť s profesionálnym prístupom. Spoluprácu s p. Málekom budem vrelo odporúčať svojim priateľom a známym.
Bc. Kamenský, Predaj bytu
Touto cestou by som sa chcel veľmi pekne poďakovať za nadštandardné služby realitnej kancelárie a predovšetkým pána M a r i á n a M á l e k a, ktorý vybavil kúpu a následný prenájom nehnuteľnosti rýchlo, jednoducho a nakoľko pracujem v zahraničí a nemohol som byť tak často doma, zariadil všetko a ja som musel byť len tam, kde ma naozaj bolo treba. Ďakujem za profesionálny prístup a RK a pána M. Máleka budem ďalej odporúčať.
Ing. Marián Sagula, Kúpa bytu
Výborné spracovanie, vytvorenie ponuky, ochota spolupracovať, pružné riešenie pri návrhu zmlúv, vkladov a riešenie pri spracovaní cenovej ponuky. Výborná práca makléra. Makléra odporúčame na ďalším klientom.
Ing. Marián Barilla, Kúpa domu
So službami realitnej kancelárie sme boli nadmieru spokojní. Ako aj s maklérom p. Mariánom Málekom s jeho profesionálnym a ľudským prístupom. Vaše služby v budúcnosti využijem a budem odporúčať známym, priateľom a rodine. Touto cestou ešte raz ďakujeme za služby. S úctou rodina Kohiarova
MUDr. Kohiar, Kúpa garáže
S realitnou kanceláriou som bola veľmi spokojná, obzvlášť ďakujem maklérovi p. Mariánovi Málekovi za jeho profesionálny prístup a pomoc. Vašu realitnú kanceláriu ako aj samotného makléra budem určite odporúčať aj svojim známym. Ďakujem. Kapustová
Kapustová, Kúpa pozemok
Prístup pána Máleka ako sprostredkovateľa predaja nehnuteľnosti pokladáme od samého začiatku komunikácie za veľmi profesionálny a hlavne ľudský. Všetko nám bolo detailne vysvetlené , oceňujeme jeho promptné riešenie nepredvídaných situácií vzniknutých na strane majiteľa predávanej nehnuteľnosti . Vrelo odporúčam , naša komunikácia začala informatívne len prostredníctvom Messengeru a nakoniec sme sa stali majiteľmi . Ak sa rozhodnete pre kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, v osobe pána Máleka ako sprostredkovateľa, budete mať istotu profesionality , odbornosti, jasnej a zreteľnej komunikácie . Patrí mu z našej strany veľká Vďaka .
Zuzka Tomasová, Kúpa chaty
Pán Málek je profesionálny realitný maklér. Svojou komunikáciou v nás od prvého stretnutia vzbudil dôveru a nesklamal nás. Našu nehnuteľnosť prenajal vo veľmi krátkom čase. Vyzdvihujem aj využitie 3D prezentácie a vynikajúcu propagáciu na rôznych portáloch a Facebooku. Vďaka tejto skúsenosti môžeme služby len odporúčať. Ďakujeme, pán Málek.
Rodina Poláčeková, Prenájom domu
Spolupráca s p. Málekom bola veľmi seriózna. Odporúčam každému je to odborník, pomôže vo všetkom ochotne. Je veľmi šikovný maklér a rozumie tomu čo robí. Chcem sa poďakovať a prajem naďalej úspechy v práci.
Lištiaková, Predaj bytu
Dobrý deň prajem, už od začiatku sme verili, že spolupráca s maklérom bude úspešná, respektíve bezproblémová a som veľmi rada, že sme sa nemýlili. Pán Málek je odborník v tom čo robí, so skvelým prístupom, vždy nápomocný. Od prvého až po posledné stretnutie bola jeho práca nad očakávania. Určte sme nadmieru spokojní a budeme pána Máleka odporúčať ďalej !!! Ďakujeme
Veronika Fábryová, Kúpa bytu
Pána Máleka sme už skôr registrovali, resp. počuli, že je šikovný maklér. Čiže sme neváhali sa na neho obrátiť a dobre sme urobili. Od začiatku proklientský prístup, bol nám vždy nápomocný, až do úplne poslednej chvíle a vybavení všetkých papierov. Čiže určite môžeme len odporučiť, top prístup!
Róbert Fábry, Kúpa bytu
So službami DR ako aj hlavne so spoluprácou p. Máleka sme boli nadmieru spokojní a budeme ho radi odporúčať aj ďalej svojim priateľom a známym.
Lucia Kaletová, Predaj bytu
Pri predaji nášho bytu sme oslovili p. Máleka. So službami RK ako aj hlavne so spoluprácou p.Máleka sme boli maximálne spokojní, či už išlo na začiatku o profesionálne spracovanie ponuky (fotografia, virtuálna prehliadka), informácie počas kampane, alebo v závere o samostatný predaj nehnuteľnosti. So všetkým vedel p.Málek profesionálne poradiť a usmerniť. (Vyzdvihujem nadštandardné služby pri prepise nehnuteľnosti), pomoc s odvozom ….) Služby RK ako aj p. Máleka radi odporučíme aj svojim priateľom a známym. S vďakou
Kaletovci, Predaj bytu
Bol som spokojný, ďakujem za spoluprácu.
Jozef Korba, Kúpa záhrady
Ďakujeme za rýchle a bezproblémové prenajatie nášho bytu. Realitný maklér, pán Marián Málek, je profesionál na svojom mieste, perfektná komunikácia aj prístup. Nakoľko sme prenájom bytu riešili na diaľku zo zahraničia, nemal problém chodiť na obhliadky so záujemcami, vyriešil aj menšie komplikácie ktoré sa pri prenájme vyskytli, čím nám veľmi uľahčil situáciu a vybavil prakticky všetko za nás. Ešte raz veľmi ďakujeme a budeme odporúčať. Rodina Černá
Černá, Prenájom bytu
So samotným p. Málekom ako aj so službami realitnej kancelárie sme maximálne spokojní. Pán Málek bol pre nás k dispozícii zakaždým, keď sme potrebovali pomôcť, alebo poskytnúť nejaké informácie. Určite by sme služby RK a obzvlášť p. Máleka odporučili svojim známym a priateľom, aj tak urobíme. Ďakujeme veľmi pekne ! Ščerbák.
Ščerbák, Kúpa bytu

PREDAJTE ÚSPEŠNE AJ VY

Rád sa s Vámi stretnem pri káve.

Porovnaj zoznamy

Call Now Button