Výsledky vyhľadávania

Realitné služby

Realitné služby

PREDÁVATE

v mojom záujme je spokojnosť môjho klienta. Snažím sa predať Vašu nehnuteľnosť za najvyššiu možnú cenu.

KUPUJETE

po tom, ako sa porozprávame pri kávičke o tom, ako by mal vyzerať Váš nový domov, vynaložím na to všetky sily a použijem všetky moje zdroje na to, aby som Vám ho našiel a aby všetko prebehlo hladko a bez starostí.  

PRENAJÍMATE

pri prenájme Vášho bytu alebo domu nájdem pre Vás garanciu stáleho prenájmu, čo je pri prenajímaní najdôležitejšia vec. 

 

Predpokladám, že mi dáte za pravdu, že reality a financie idú dokopy. V dnešnej dobe len malé percento ľudí dokáže kúpiť nehnuteľnosť v hotovosti. Broker Consulting – Spoločnosť v ktorej pôsobím spojila reality a financie do jedného, a práve vďaka tomu Vám viem k nehnuteľnosti zabezpečiť najvýhodnejšiu hypotéku pre Vás aj s poistením vašej novej nehnuteľnosti. 

Vďaka vlastnému právnemu oddeleniu Vám viem zabezpečiť kompletné právne služby týkajúce sa kúpy alebo predaja. 

Expert na predaj nehnuteľností v Poprade a okolí

Prezentácia nehnuteľnosti je základ. Preto homestaging, profesionálne fotky, videoobhliadky, virtuálne prehliadky, 3D pôdorysy ktoré kreslím pre väčšiu predstavivosť klientov, kompletný marketing nehnuteľnosti  toto všetko stojí peniaze a ja som to ochotný investovať do vašej nehnuteľnosti, pretože si myslím, že nehnuteľnosť kde ste si kedysi uvarili prvé jedlo alebo zažili prvú lásku si zaslúži adekvátnu prezentáciu. A keď ja som ochotný investovať peniaze do nehnuteľnosti a profesionálnej prezentácie tak by som bol nerád keby sa druhá realitka pýšila cudzím perím a preto preferujem exkluzívnu spoluprácu. Je to výhoda aj pre vás, pretože budete mať prehľad o každom jednom záujemcovi, každom človeku, ktorý vkročí do vášho bytu, domu a o všetkých okolnostiach týkajúcich sa predaja. Budete komunikovať len s 1 osobou. Dokážem vám automaticky pri kupujúcom povedať, či je financovateľný, aby sa nestalo, že budete 2 mesiace na niekoho čakať a ten nebude mať podmienky na hypotéku. 

0
Predaných Bytov
0
Predaných Domov
0
Predaných Chát
0
Predaných Pozemkov
0
Prenajatých bytov
0
Prenajatých priestorov

Prečo práve so mnou?

3 veci, ktoré moji klienti najviac oceňujú

SKÚSENOSTI

V regióne Poprad a Spiš som doma. Už viac ako 11 rokov tu pôsobím v oblasti realít a financií, preto mám bohaté skúsenosti a viem Vám dobre poradiť. Dokončil som viac ako 100 realizovaných obchodných prípadov a viem, čo funguje pri predaji nehnuteľnosti a čo nie. Každý maklér zreje ako víno a s ním prichádza schopnosť vysporiadať sa s ľuďmi, umenie maximálne brániť záujmy svojho klienta a efektívne vyjednávať v jeho mene.

IDEM S DOBOU

Aby som pri predaji dosiahol čo NAJVYŠŠIU CENU používam moderné nástroje a poskytujem špičkové služby. Základným kameňom úspešného predaja je profesionálna prezentácia a propagácia. To rozhoduje o tom, či na nehnuteľnosť kupec má alebo nie. Inzercia na najnavštevovanejších realitných serveroch, profesionálne fotografie, dnes čoraz viac používaná video prehliadka, 3D Pôdorys, jasne viditeľný banner s nápisom “NA PREDAJ”, spárovanie ponúk s našimi hľadajúcimi záujemcami alebo ďalšia podpora predaja. To všetko je samozrejmosťou.

VAŠA SPOKOJNOSŤ A DOBRÉ REFERENCIE

Najdôležitejším výstupom každej služby je dobrá referencia. Vážim si každú referenciu, ktorá ku mne príde po prevode nehnuteľnosti a najväčšou odmenou je, keď ma klient nesebecky odporučí jednému zo svojich známych. Verím a dúfam, že služby poskytujem na vysokej úrovni a klienti sú spokojní.

Chcete predať nehnuteľnosť?

Zverte ju do rúk odborníka, ktorí Vám pomôžu vyvarovať sa častým chybám.

Predávať nehnuteľnosť vo vlastnej réžii Vám môže uškodiť. Realitný maklér vystupuje ako nestranný sprostredkovateľ. Zabezpečí prezentáciu Vašej nehnuteľnosti, postará sa o právny servis a kataster, preverí kupujúcich. V oblasti realít je doma a vie, na čo si treba dať pozor.

Veľa ľudí si myslí, že čím viac realitných kancelárií ich nehnuteľnosť predáva, tým lepšie. V tomto prípade to však vôbec neplatí. Skôr naopak. Vaša nehnuteľnosť sa objaví na internete x-krát, s rôznymi cenami i popisom. Na kupujúcich to pôsobí chaoticky a nedôverčivo. Ak sa o Vašu nehnuteľnosť stará jeden maklér, všetky pozitíva i negatíva sú výlučne jeho vizitkou.

Jedným z najdôležitejších bodov pri predaji nehnuteľností, je stanovenie správnej ceny. Príliš nízka Vás oberie o peniaze, príliš vysoká môže odplašiť kupujúcich. Dôležité je prihliadať na lokalitu, stav nehnuteľnosti, výmeru i aktuálnu situáciu na trhu. Profesionálny odhad je veľmi užitočný.

Prvý dojem často predáva. Neznamená to, že musíte Vašu nehnuteľnosť rekonštruovať a investovať do nej veľa peňazí. Je to zbytočné, pretože nový majiteľ si často urobí tak či tak vlastné úpravy a peniaze, ktoré ste do toho investovali výjdu nazmar. Podstatné je predávať nehnuteľnosť upratanú, čistú, bez nepotrebných elementov. To isté platí aj pre pozemok a okolie rodinného domu.

Pri obchode s nehnuteľnosťami treba počítať aj s určitými ústupkami. Nestavajte sa voči nim odmietavo. Tak ako Vy, aj kupujúci majú konkrétnu predstavu o tom, ako si Váš spoločný obchod predstavujú. Kompromisom môžete dospieť k výhodnej ponuke pre obe strany.

 • analýza aktuálneho stavu nehnuteľnosti a predstavy klienta
 • profesionálne spracovanie ponuky
 • prezentácia nehnuteľnosti na viac ako 70 realitných portáloch ako aj na vlastnej webovej stránke + platená reklama na sociálnych sietiach
 • v prípade potreby zabezpečenie súdneho znalca
 • pravidelné informovanie klienta o priebehu predaja alebo nájmu jeho nehnuteľnosti
 • prípravu Rezervačných zmlúv, Kúpnych zmlúv a celý nadštandardný právny servis zabezpečuje advokátska kancelária
 • pomôžem klientovi pri prepise energií a médií
 • v spolupráci s klientom vyhotovím daňové priznanie a ďalšie súvisiace dokumenty
 • určenie ceny na základe porovnania aktuálneho trhu a zrealizovaných obchodov
 • profesionálna fotodokumentácia vašej nehnuteľnosti
 • vytváram videoobhliadky
 • virtuálne prehliadky
 • pre väčšiu predstavivosť klientov kreslím 3D pôdorysy
 • zabezpečujem kompletný marketing nehnuteľnosti a samozrejme Home Staging

Chcete vedieť ako predať nehnuteľnosť rýchlo a za vyššiu cenu?

Porovnaj zoznamy

Call Now Button