Rodinný Penzión na predaj v Červenom Kláštore.

305,000 €
Červený Kláštor,
Obľúbené
Výsledky vyhľadávania

Dostupné jednotky

Prehľad

  • Pridané
  • 17 marca, 2024
  • 5 spálne
  • 7 kúpeľne
  • 300 m2

Predstavujem Vám exkluzívnu ponuku na predaj rodinného penziónu v malebnom prostredí obce Červený Kláštor. Tento útulný penzión je na predaj plne vybavený a pripravený na okamžité prevádzkovanie. Ako nový majiteľ budete môcť privítať hostí bez potreby akýchkoľvek investícií. Penzión disponuje kapacitou ubytovania až 20 osôb, rozdelených do 5 samostatných izieb s celkovým počtom 15 lôžok a 5 prísteliek, pričom každá izba má svoje súkromné sociálne zariadenie.

Na prízemí penziónu Vás privíta veľkorysá chodba, z ktorej sa dostanete do plne funkčnej a kompletne zariadenej kuchyne. K nej prilieha praktická špajza na uskladnenie suchých potravín a iných kuchynských potrieb. Z kuchyne, ako aj z chodby, je prístup do priestrannej spoločenskej miestnosti, ktorá je univerzálnym priestorom. Táto miestnosť slúži nielen ako jedáleň či herňa, ale aj ako miesto pre zábavu a relaxáciu Vašich hostí. V tejto miestnosti nájdete krb na tuhé palivo, biliardový stôl, televízor s rôznymi programami a kvalitný audio systém pre dokonalý zážitok. K dispozícii je tiež pohodlný gauč a samostatné WC. Na prízemí sa nachádza aj jedna priestranná izba s tromi lôžkami a vlastnou kúpeľňou. Práčovňa s veľkou kapacitou práčky a sušičky, technická miestnosť s plynovým kotlom a veľkým zásobníkom teplej vody, ako aj priestranná garáž, sú ďalšími benefitmi tohto penziónu. Na poschodí sú umiestnené ďalšie štyri izby, každá s kúpeľňou a balkónom, a izba s infra saunou a samostatnou kúpeľňou. Vonkajší priestor penziónu zahŕňa altánok s príjemným posedením, ideálny na grilovanie, opekanie alebo prípravu gulášu. Pred penziónom sa rozprestiera priestranné parkovisko. Úžitková plocha penziónu je 300 m2 a celková rozloha pozemku je 611 m2.

Obec Červený Kláštor je destináciou, ktorá je atraktívna počas celého roka, čo zaručuje nepretržitú možnosť využitia penziónu. V okolí sa nachádzajú turistické atrakcie, nádherná príroda a možnosti pre aktívny oddych. Penzión je ideálny pre rekreačné pobyty, firemné akcie či wellness víkendy.

Nechajte sa okúzliť touto vynikajúcou príležitosťou a neváhajte ma kontaktovať ešte dnes, aby sme si mohli dohodnúť obhliadku. Cena zahŕňa províziu realitnej kancelárie a komplexné právne služby vrátane vyhotovenia zmlúv, administratívy na katastri, správnych poplatkov a overenia podpisov u notára. Zabezpečíme Vám tiež rýchle a nezávislé finančné poradenstvo pri získavaní hypotekárneho úveru s najvýhodnejšími podmienkami. V prípade, že hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.

Fotografie penziónu sú autorským dielom a majetkom našej realitnej kancelárie.

Teším sa na Vašu reakciu a spoločné stretnutie, pri ktorom Vám penzión rád predstavím v plnej kráse.

Adresa: Červený Kláštor
zips: 05906
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti: 20858
cena: 305,000 €
Nehnuteľnosť Veľkosť: 300 m2
Veľkosť pozemku nehnuteľnosti: 611 m2
izby: 7
spálne: 5
kúpeľne: 7
Typ: PREDAJ
Plocha parcely: 611
Druh: Penzión
Užitočná plocha: 300
Garáže: ÁNO
Veľkosť garáže: 30
Zastrešenie: BRAMAC

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Zavolať +421905357116 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Marián MÁLEK
Call Now Button