Rodinný dom v obci Poruba pod Vihorlatom okres Michalovce

120,000 €
Poruba pod Vihorlatom ,
Obľúbené
Výsledky vyhľadávania
PREDANÉ

Dostupné jednotky

Prehľad

  • Pridané
  • 12 júla, 2024
  • 4 spálne
  • 2 kúpeľne

Výnimočná príležitosť! Predaj dvojpodlažného podpivničeného domu s rozlohou 250 m2. Dom je veľmi dobre dispozične riešený a je ideálnym miestom pre veľkú rodinu alebo tých, ktorí hľadajú veľa priestoru a súkromia. Pozemok má celkovú rozlohu 1575 m2.

Na prízemí domu nájdete priestrannú chodbu vedúcu do obývacej miestnosti – centra rodinného života. Tu si môžete vychutnať rodinné chvíle pri filme alebo hre. Kuchyňa ponúka dostatok priestoru na varenie a jedlo. Dostupná je tiež spálňa pre hostí alebo starších príbuzných, samostatná kúpeľňa, samostatné WC a veľká komora pre uskladnenie všetkých vašich vecí.

Schodisko vás povedie dvoma smermi – buď do suterénu, kde sa nachádza práčovňa a kotolňa. Môžete tu mať svoju dielňu, posilňovňu, alebo ho využiť ako sklad. Z prízemia sa po schodisku dostanete na poschodie do priestrannej chodby, kde sa nachádza ďalšia obývacia miestnosť a tri spálne pre vašu rodinu. Na poschodí je tiež samostatné WC pre vaše pohodlie. Z obývacej miestnosti a z jednej spálne sa dostanete na priestrannú loggiu odkiaľ máte úžasný výhľad.

Ak vám dispozičné riešenie domu nebude vyhovovať naskytuje sa tu veľa možností si ho prerobiť podľa vlastných predstáv.

Dom je postavený na výbornom mieste s dobrou dostupnosťou. V obci sa nachádza materská škola, nákupné stredisko, obecný úrad, kostol, cintorín, futbalové ihrisko. Obec je vzdialená cca 11 min od okresného mesta Sobrance a 22 km od okresného mesta Michalovce. K vodnej nádrži Zemplínska šírava je len na skok.
Cena je nastavená tak, aby odrážala hodnotu, ktorú tento dom ponúka. Je to ideálna investícia do vášho budúceho života a pohodlia.

Presvedčte sa sami o výnimočnosti tohto domu a zavolajte mi ešte dnes, aby sme si mohli dohodnúť obhliadku. Uvedená cena je vrátane provízie Realitnej kancelárie. V tejto konečnej cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. Pre kupujúceho zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.

Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Adresa: Poruba pod Vihorlatom
zips: 072 32
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti: 20796
cena: 120,000 €
Veľkosť pozemku nehnuteľnosti: 1,575 m2
izby: 7
spálne: 4
kúpeľne: 2
Stav: Čiastočna rekonštrukcia
Typ: Rodinný dom
Plocha parcely: 1575
Druh: Dvojpodlažný
Užitočná plocha: 250
Suterén: 50
Zastrešenie: Plechová strecha
Pôdorys prízemie
Pôdorys prízemie
Pôdorys poschodie
Pôdorys poschodie
Pôdorys suterén
Pôdorys suterén

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Zavolať +421905357116 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Marián MÁLEK
Call Now Button