Rodinný dom na slnečnom pozemku pod Oravským hradom

249,000 €
Oravský Podzámok 66,
Obľúbené
Výsledky vyhľadávania

Prehľad

  • Pridané
  • 6 marca, 2024
  • 4 spálne
  • 1 kúpeľne
  • 160 m2

Ponúkam na predaj samostatne stojaci rodinný dom na priestrannom slnečnom pozemku o rozlohe 1050 m2. 5-izbový dvojpodlažný dom o celkovej rozlohe 160 m2 sa nachádza v lukratívnej turistickej oblasti priamo pod Oravským hradom.

Dispozičné riešenie domu: Na prízemí domu je predsieň, cez ktorú sa dostanete na priestrannú chodbu. Z chodby sú samostatné vstupy do troch obytných miestností. Dve izby sú momentálne spacie a jedna je obývacia. Ďalej sa tu nachádza kuchyňa, za ktorou je špajza. Na prízemí sa taktiež nachádza kúpeľňa a samostatné WC. Po schodoch sa dostanete na poschodie, kde je priestranná chodba. Nachádzajú sa tu dve spacie izby a štyri neobývané podkrovné miestnosti. Na konci chodby je východ na veľkú terasu, odkiaľ máte výhľad na celý pozemok a taktiež je odtiaľ nádherný výhľad na hrad. Dom je podpivničený. V pivnici sa nachádza technické zázemie. Vykurovanie je riešené pecou na tuhé palivo a plus celý systém kúrenia je napojený aj na elektrický ohrev.

Na pozemku sa nachádza garáž a záhradná chatka.

Lokalita poskytuje široké možnosti na oddych a rekreáciu nie len v lete (turistické trasy po Oravskej Magure a Kubínskej Holi, výstupy na Roháče, Babiu Horu a Choč, vodné športy a kúpanie na Oravskej priehrade, splavovanie rieky Orava), ale aj v zime (lyžiarske stredisko Racibor, vzdialené iba 1,5 km od domu, lyžiarske strediská Kubínska Hoľa a Spálená v Roháčoch). V blízkosti sú termálne kúpaliská s celoročnou prevádzkou v Oraviciach a Bešeňovej. Okolie je známe tiež ako raj pre rybárov, poľovníkov a hubárov. Obec Oravský Podzámok leží v okrese Dolný Kubín. V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Okresné mesto Dolný Kubín je vzdialené 10 min. autom.

Ak Vás moja ponúka oslovila, rád Vás privítam na osobnej prehliadke. Uvedená cena je vrátane provízie RK. V tejto konečnej cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. Pre kupujúceho zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.

Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.
Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom realitnej kancelárie

Adresa: Oravský Podzámok 66
zips: 027 41
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti: 20346
cena: 249,000 €
Nehnuteľnosť Veľkosť: 160 m2
Veľkosť pozemku nehnuteľnosti: 1,050 m2
izby: 5
spálne: 4
kúpeľne: 1
Stav: Pôvodný
Typ: Dom
Plocha parcely: 1050 m2
Druh: Rodinný
Užitočná plocha: 160 m2
Garáže: Áno
Veľkosť garáže: 22 m2
Suterén: Áno
Prístavby: Záhradná chatka
Zastrešenie: Plechová

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Zavolať +421905357116 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Marián MÁLEK
Call Now Button