Rekreačná chalupa na predaj Jezersko – Zamagurie

280,800 €
Jezersko,
Obľúbené
Výsledky vyhľadávania
PREDANÉ

Dostupné jednotky

Prehľad

  • Pridané
  • 6 marca, 2024
  • 5 spálne
  • 2 kúpeľne
  • 180 m2

Ponúkam na predaj rekreačnú chalupu, ktorá sa nachádza v krásnom prostredí Zamaguria a Pienin v srdci obce Jezersko. Chalupa sa nachádza na rozľahlom pozemku o rozlohe 1276 m2 dookola obrastenom krásnymi smrekmi. Je to ideálne miesto pre všetkých, ktorí chcú prežiť nikým a ničím nerušenú dovolenku, či predĺžený víkend.

Celoročne obývateľná chalupa vám ponúka nasledovné dispozičné riešenie. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba s WC a umývadlom, kuchyňa prepojená s priestranným jedálenským kútom spojeným s obývacou miestnosťou. Viete tu tráviť spoločné chvíle ako pri príjemnom posedení, tak máte možnosť využiť množstvo spoločenských hier a ak by to nestačilo je tu taktiež možnosť sledovať TV so satelitným príjmom alebo DVD. V sychravom a zimnom počasí si pre väčší pocit pohodlia môžete zakúriť v krbe na tuhé palivo. Po schodisku sa dostanete na poschodie, kde sa nachádza priestranná chodba, z ktorej prejdete do 5 samostatných izieb, celkom 12 postelí. Taktiež je tu kúpeľňa so sprchovým kútom, dvoma umývadlami a WC. Chalupa ktorá má ústredné plynové kúrenie sa predáva kompletne zariadená a pripravená na okamžité používanie na biznis alebo pre súkromné účely. Je to už len na rozhodnutí nového majiteľa.

Na rozľahlom pozemku sa môžete nerušene opaľovať, relaxovať pri šumiacom potoku, alebo si pripraviť chutné grilované špeciality v záhradnom grile. Ak máte radšej chutný guláš, môžete pre svojich priateľov pripraviť túto pochúťku na otvorenom ohnisku. Preferujete aktívny oddych ? V blízkom okolí je množstvo príležitostí na turistiku s rôznymi stupňami náročnosti, od rekreačných vychádzok až po vysokohorské túry v nádhernom prostredí. Vynikajúce podmienky tu čakajú aj na milovníkov horolezectva a cykloturistiky. Čas so svojimi deťmi či priateľmi môžete využiť na výlety k rôznym atrakciám v okolí. Medzi najväčšie zážitky patrí splavovanie Dunajca na pltiach, výlet na neďaleký poľský hrad Niedzica spojený s plavbou výletnou loďou po Czorszyňskom jazere, alebo návšteva niektorého z blízkych termálnych kúpalísk. V lete na Vás čaká nádhera flóry a fauny Pieninského národného parku, alebo blízkych Belianskych či Vysokých Tatier. Nadšencov zimných športov určite poteší blízkosť prepojených lyžiarskych stredísk SKI Jezersko a SKI Bachledova vzdialených len niekoľko sto metrov od chalupy.

Obec Jezersko sa nachádza v obľúbenej turistickej lokalite Pieniny a Zamagurie, medzi pohorím Troch Korún a Belianskych Tatier, v ochrannom pásme Pieninského národného parku. Priamo nad Jezerskom leží v náručí lesa a ticha krásne horské jazero – Jezerské jazero, jedna z prírodných rezervácií vyhlásených v Pieninách. Vďaka výhodnej polohe je možnosť výberu zo širokého spektra prírodných a historických zaujímavostí. Krásy Pienin, Tatier, Spiša a bohaté rekreačné možnosti lákajú množstvo domácich, ale aj zahraničných návštevníkov. Takmer všetky miesta hodné návštevy sa nachádzajú do 40 km.

Ak Vás moja ponúka oslovila, rád Vás privítam na osobnej prehliadke. Uvedená cena je vrátane provízie Realitnej kancelárie. V tejto konečnej cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára.

Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Adresa: Jezersko
Mesto:
zips: 059 04
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti: 20465
cena: 280,800 €
Nehnuteľnosť Veľkosť: 180 m2
izby: 6
spálne: 5
kúpeľne: 2
Typ: Rekreačná Chalupa
Plocha parcely: 1276
Užitočná plocha: 180

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Zavolať +421905357116 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Marián MÁLEK
Call Now Button