Predám dvojpodlažný rodinný dom s veľkým slnečným pozemkom v obci Rudňany

60,000 €
Rudňany,
Obľúbené
Výsledky vyhľadávania
PREDANÉ

Dostupné jednotky

Prehľad

  • Pridané
  • 30 decembra, 2021
  • 2 spálne
  • 1 kúpeľne
  • 137 m2

Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom v obci Rudňany, okr. Spišská Nová Ves s veľkým slnečným pozemkom. Rodinný dom sa nachádza v tichej časti obce na pozemku s rozlohou 2943 m2. Súčasťou rozľahlého pozemku je hospodárska budova s garážou a altánok na posedenie s možnosťou opekania a grilovania. Neďaleko sa nachádza zdravotné stredisko, lekáreň a autobusová zástavka.

Dispozičné riešenie domu:
Dom je podpivničený a v jednej časti suterénu sa nachádza letná kuchyňa. Na poschodí pri vstupe do domu je veľká presvetlená predsieň. Ďalej sa tu nachádzajú tri obytné miestnosti, kuchyňa, šatník, kúpeľňa s WC a chodba. Na dome bolo dorábané obytné podkrovie, keďže ešte nie je dispozične rozvrhnuté, je tu možnosť si to upraviť podľa potreby. Plánovaná je tu kúpeľňa a tri samostatné spacie miestnosti. Rozloženie a veľkosti izieb sú na potrebe a fantázii nového majiteľa, ktorej sa medze nekladú. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (obecná voda, elektrika, plyn a kanalizácia) a je vhodný na celoročné bývanie.

Obec Rudňany, ktorá sa nachádza 15 km juhovýchodne od okresného mesta Spišská Nová Ves v Hnileckých vrchoch, ktoré tvoria severovýchodnú časť Slovenského rudohoria, od svojho vzniku mala trvalú spojitosť s rudným baníctvom. Už názov obce, resp. osady pri jej vzniku je spojený s nemeckým názvom Medeného potoka Cufurbach, ako o tom svedčia listiny uložené v Markušovskom archíve. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť.

Ak Vás moja ponúka oslovila, rád Vás privítam na osobnej prehliadke. Uvedená cena je vrátane provízie RK. V tejto konečnej cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. Pre kupujúceho zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.

Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.
Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Adresa: Rudňany
Mesto:
zips: 053 23
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti: 19948
cena: 60,000 €
Nehnuteľnosť Veľkosť: 137 m2
Veľkosť pozemku nehnuteľnosti: 2,943 m2
izby: 1
spálne: 2
kúpeľne: 1
Stav: Pôvodný stav
Typ: Rodinný dom
Plocha parcely: 2943
Užitočná plocha: 137
Garáže: Áno
Veľkosť garáže: 15 m2
Suterén: Áno
Prístavby: Hospodárska budova
Zastrešenie: Pálená škridla
Pôdoryd domu
Pôdoryd domu

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Zavolať +421905357116 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Marián MÁLEK
Call Now Button