Predám rodinný domu vo Vrbove

Vrbov,
Obľúbené
Výsledky vyhľadávania
PREDANÉ

Prehľad

  • Pridané
  • 30 decembra, 2021
  • 4 spálne
  • 2 kúpeľne
  • 198 m2

Ponúkam Vám na predaj 5-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v novej časti obce Vrbov. Slnečný pozemok o celkovej rozlohe 1050 m2 je orientovaný na juhozápad s krásnym panoramatickým výhľadom na obec Vrbov.

Dvojpodlažný murovaný rodinný dom o rozlohe 198 m2 je veľmi dobre dispozične riešený. Má päť obytných miestností a interiér je rozvrhnutý do dennej a spacej časti. Pozostáva z vstupnej chodby, technickej miestnosti, kuchyne spojenej s veľkou obývačkou, ktorá je situovaná na západ s možnosťou priameho výstupu na terasu. Po chodbe sa dostanete k spacej izbe s murovaným šatníkom, ďalej tu je samostatné WC. V kúpeľni s rohovou vaňou sa nachádza aj sprchovací kút a dva umývadlá pre väčší komfort. Na prízemí sa ešte nachádza samostatná miestnosť pod schodmi, ktorá môže slúžiť ako príručný sklad – špajza. Po schodoch sa dostanete na poschodie, kde sa nachádzajú tri samostatné spacie izby a kúpeľňa s WC.

V dome je televízny rozvod, predpríprava – kabeláž na alarm. Kúrenie v dome je zabezpečené na prízemí podlahovým kúrením a na poschodí radiátormi. Okná v celom dome sú plastové. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete (el. energia, plyn, voda a kanalizácia). V dome je zavedený optický internet s možnosťou napojenia káblovej TV. V dome je potrebné dorobiť obložky + interiérové dvere. Dokončiť schody na poschodie a podlahu na poschodí. Kúpeľňa ktorá sa nachádza na poschodí potrebuje tiež dokončiť podľa predstáv nového majiteľa.

V obci Vrbov je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu materská škola, základná škola, nákupné stredisko. V obci je aj lekár pre deti a lekár pre dospelých. Ďalej pošta, kostol a rôzne reštauračné zariadenia. Obec Vrbov je známa svojim termálnym kúpaliskom Termál Park Vrbov. Spojenie z okolitým svetom je tu zabezpečené prímestskou autobusovou dopravou.

Ak Vás moja ponúka oslovila, rád Vás privítam na osobnej prehliadke, ktorú si viete dohodnúť na čísle +421 905 357 116. Uvedená cena je vrátane provízie RK. V tejto konečnej cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. Pre kupujúceho zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.

Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.
Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

A+

A

Vaša energetická trieda je B

B

C

D

E

F

G

H

Adresa: Vrbov
Mesto:
zips: 059 72
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti: 19840
Nehnuteľnosť Veľkosť: 198 m2
Veľkosť pozemku nehnuteľnosti: 1,050 m2
izby: 5
spálne: 4
kúpeľne: 2
Energetická trieda: B
Plocha parcely: 1150
Užitočná plocha: 198
Prízemie
Prízemie
Poschodie
Poschodie

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Zavolať +421905357116 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Marián MÁLEK
Call Now Button