Obchodné + skladové priestory na Hraničnej ulici v Poprade

za mesiac 7 € /m2 + DPH + Energie
Poprad Hraničná,
Obľúbené
Výsledky vyhľadávania
PRENAJATÉ

Prehľad

  • Pridané
  • 16 apríla, 2022
  • Rok vybudovania: Not Available

Ponúkam Vám na dlhodobý prenájom za výhodných cenových podmienok obchodné + skladové priestory, ktoré sa nachádzajú na Hraničnej ulici za firmou NORWIT, sú vhodné ako obchod, reklamná agentúra, kancelárske priestory, autodiely. Priestory o rozlohe 330 m2 sa nachádzajú na dvoch podlažiach. Priestor je možné rozdeliť na dve časti podľa potreby, ale podmienka je, že rozdelená časť musí pozostávať z prízemia aj z poschodia, pretože poschodie nemá samostatný vchod. Na poschodie vedú dva samostatné schodiská. Taktiež priestor má dva samostatné vchody z prednej a dva samostatné vchody zo zadnej strany. Pri objekte je k dispozícii 40 parkovacích miest. Za budovou je možnosť parkovania dodávok. K objektu je k dispozícii samostatný skladovací priestor. Priestor je o rozlohe 3 x 60 m2 s tým, že má tri samostatné vchody.

Cena za nájom obchodných priestorov je 7 € za m2 + DPH / mesiac + energie. Spotreba energií je v závislosti od typu prevádzky.

Cena za nájom skladovacích priestorov je 3 € za m2 + DPH / mesiac + energie.

Ak Vás moja ponúka oslovila, rád Vás privítam na osobnej prehliadke, ktorú si viete dohodnúť na mobilnom čísle +421 905 357 116. V tejto konečnej cene je okrem iného zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, nájomných zmlúv.
Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Adresa: Poprad Hraničná
Mesto:
zips: 058 01
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti: 18683
cena: za mesiac 7 € /m2 + DPH + Energie
Typ: Prenájom
Druh: Obchodné priestory
Užitočná plocha: 330 m2

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Zavolať +421905357116 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Marián MÁLEK
Call Now Button