Referencie

REFERENCIE KLIENTOV ZA POSLEDNÝ ROK

18.04.2018   Prenájom bytu

Našu spoluprácu s pánom Málekom hodnotíme veľmi pozitívne. Je zodpovedný, spoľahlivý a pracovitý maklér. Vždy bol ústretový, ochotný vyhovieť našim požiadavkám a informoval nás o nových skutočnostiach, ktoré sa týkali našej ponuky. Veľmi profesionálne nafotil byt a zdieľal na rôznych internetových portáloch. Sme radi, že sme zvolili túto realitnú Kanceláriu a pánovi Málekovi veľmi pekne ďakujeme.

Petra a Martin Jakubčovci.


12.12.2018   Kúpa domu 

Osobne som spokojný s prácou makléra. Kúpa nehnuteľnosti ako aj následný prepis ( energie, voda atď… ) prebehla bez problémov a komplikácií. Dohodol termíny ( VSE, SPP, PVaPS ), prispôsobil sa mojím požiadavkám, času čo je v dnešnej uponáhlanej dobe veľkým plus. Samozrejme je to jeho práca, ale ľudský prístup v náplni práci určite nemá.
Musím zdôrazniť, že sa jedná o makléra Mariána Máleka s ktorým sme nadmieru spokojní.

ĎAKUJEME

Referenciu poslal: Lukáš Zavacký

20.11.2018   Predaj domu

S pánom Málekom sme boli veľmi spokojní. Je veľmi ústretový, priateľský a nápomocný. Má profesionálny prístup k zákazníkom a určite by sme ho odporučili našim priateľom a známym ako aj Vašu realitnú kanceláriu.

Mgr. Kroczeková


25.10.2018   Kúpa bytu 

So spoločnosťou Directreal a prácou Mariána Máleka som bola maximálne spokojná. Prístup a práca realitného makléra boli profesionálne. Oceňujem príjemný a ľudský prístup počas kúpy nehnuteľnosti a starostlivosť o klienta ktoré mi zabezpečili komfort.

Mgr. Michalková

14.06.2018   Predaj bytu

Spolupráca s p. Málekom bola veľmi seriózna. Odporúčam každému je to odborník, pomôže vo všetkom ochotne. Je veľmi šikovný maklér a rozumie tomu čo robí. Chcem sa poďakovať a prajem naďalej úspechy v práci.

Lištiaková.

12.06.2018   Kúpa bytu

Chcel by som sa poďakovať realitnej kancelárii Directreal Spiš, konkrétne p. Málekovi za poskytnutie kompletných služieb spojených s kúpou môjho bytu ako aj zabezpečením hypotekárneho poradenstva. Vzhľadom na to, že byt bol v dedičskom konaní, čím sa samotný predaj trošku natiahol mi bol maklér p. Marián Málek veľmi nápomocný, ochotný, pravidelne ma informoval o postupe  a priebehu, zariadil všetko k mojej úplnej spokojnosti. Ak by som plánoval v budúcnosti niečo riešiť jednoznačne využijem služby tejto spoločnosti konkrétne p. Máleka a taktiež budem túto kanceláriu odporúčať svojim známym.  

Smorada

11.06.2018   Predaj bytu

Predaj nášho bytu sme exkluzívne zverili p.Málekovi. Bola to naša druhá skúsenosť s týmto maklérom. Ak by sme ešte v budúcnosti potrebovali kúpiť alebo predať nehnuteľnosť, už by sme iného makléra ani nehľadali. 

Ďakujeme, pán Málek. 

Eva a Ľubomír Poláčekovci 


10.06.2018   Kúpa bytu   

Dobrý deň prajem,
už od začiatku sme verili, že spolupráca s maklérom z Directreal bude úspešná,  respektíve bezproblémová a som veľmi rada, že sme sa nemýlili. Pán Málek je odborník v tom čo robí, so skvelým prístupom, vždy nápomocný. Od prvého až po posledné stretnutie bola jeho práca nad očakávania. Určte sme nadmieru spokojní a budeme pána Máleka odporúčať ďalej!!!
Ďakujeme 🙂
VF

Referenciu poslal: Veronika Fábryová


28.05.2018  Kúpa bytu So samotným p. Málekom ako aj so službami realitnej kancelárie sme maximálne spokojní. Pán Málek bol pre nás k dispozícii zakaždým, keď sme potrebovali pomôcť, alebo poskytnúť nejaké informácie. Určite by sme služby Directreal-u a obzvlášť p. Máleka odporučili svojim známym a priateľom, aj tak urobíme. Ďakujeme veľmi pekne ! Ščerbák.

10.05.2018   Kúpa bytu Chcem sa poďakovať Vášmu maklérovi pánovi Málekovi. Počas nášho kontaktu sa pri všetkých úkonoch mojej kúpe bytu, správal vysoko profesionálne. Pán Marián Málek je presný, ústretový a odborne erudovaný osobný realitný maklér. Bol som absolútne spokojný. S pozdravom Milan Molnár – nový majiteľ bytu sprostredkovaný Vašou realitnou kanceláriou.

30.04.2018   Predaj bytu 

Dobrý deň. z hľadiska predaja a manažmentu spojených so samotným predajom – nie sú výhrady, všetko bolo dobre. čo je výhrada – ale to je skôr na právnika/právničku. zmluva nebola v plnom rozsahu akceptovaná katastrom a musel byť urobený dodatok. to je poznámka na vylepšenie do budúcnosti.

Slovík


26.04.2018   Kúpa bytu 

Pána Maleka sme už skôr registrovali, resp. počuli, že je šikovný maklér. Čiže sme neváhali sa na neho obrátiť a dobre sme urobili. Od začiatku proklientský prístup, bol nám vždy nápomocný, až do úplne poslednej chvíle a vybavení všetkých papierov. Čiže určite môžeme len odporučiť, top prístup!

Referenciu poslal: Róbert Fábry


18.04.2018   Prenájom domu
 

Pán Málek je profesionálny realitný maklér. Svojou komunikáciou v nás od prvého stretnutia vzbudil dôveru a nesklamal nás. Našu nehnuteľnosť prenajal vo veľmi krátkom čase. Vyzdvihujem aj využitie 3D prezentácie a vynikajúcu propagáciu na rôznych portáloch a Facebooku. Vďaka tejto skúsenosti môžeme služby Directreal len odporúčať. Ďakujeme, pán Málek.

Rodina Poláčeková


25.01.2018   Predaj bytu Vyjadrujem veľkú spokojnosť s profesionálnym prístupom. Spoluprácu s RK DirectReal a p. Málekom budem vrelo odporúčať svojim priateľom a známym. Bc. Kamenský

22.01.2018   Predaj bytu So službami DR ako aj hlavne so spoluprácou p. Máleka sme boli nadmieru spokojní a budeme ho radi odporúčať aj ďalej svojim priateľom a známym.
Lucia Kaletová

22.01.2018   Predaj domu Chcela by som sa poďakovať pánovi Málekovi za jeho nadštandardné služby. Keďže žijem dlhodobo v zahraničí veľmi som ocenila, že sa postaral o všetko čím nám ušetril čas a cestovanie na Slovensko. Služby ktoré nám poskytol boli na vysokej profesionálnej úrovni. Pravidelne ma informoval i priebehu predaja mojej nehnuteľnosti prostredníctvom reportov. Vždy bol k dispozícii. Predaj sa síce časovo natiahol, ale nakoniec všetko zariadil k mojej maximálnej spokojnosti. p. Fišer.

17.01.2018   Kúpa bytu 

Touto cestou by som sa chcel veľmi pekne poďakovať za nadštandardné služby realitnej kancelárie DR Spiš a predovšetkým pána M a r i á n a  M á l e k a, ktorý vybavil kúpu a následný prenájom nehnuteľnosti rýchlo, jednoducho a nakoľko pracujem v zahraničí a nemohol som byť tak často doma, zariadil všetko a ja som musel byť len tam, kde ma naozaj bolo treba.
Ďakujem za profesionálny prístup a kanceláriu DR Spiš a pána M. Máleka budem ďalej odporúčať.

Ing. Marián Sagula


16.01.2018   Predaj bytu Pri predaji nášho bytu sme oslovili p. Máleka, ktorý pracuje pre realitnú kanceláriu DirecReal. So službami RK ako aj hlavne so spoluprácou p.Máleka sme boli maximálne spokojní, či už išlo na začiatku o profesionálne spracovanie ponuky (fotografia, virtuálna prehliadka), informácie počas kampane, alebo v závere o samostatný predaj nehnuteľnosti. So všetkým vedel p.Málek profesionálne poradiť a usmerniť. (Vyzdvihujem nadštandardné služby pri prepise nehnuteľnosti), pomoc s odvozom ….) Služby DirecReal ako aj p. Máleka radi odporučíme aj svojim priateľom a známym.
S vďakou Kaletovci

11.01.2018   Kúpa bytu  S pánom Málekom sme spokojní. S jeho profesionálnym prístupom, ochotou a kreativitou riešiť vzniknuté problémy.
MUDr. Cmorej

10.01.2018   Kúpa domu  Výborné spracovanie, vytvorenie ponuky, ochota spolupracovať, pružné riešenie pri návrhu zmlúv, vkladov a riešenie pri spracovaní cenovej ponuky. Výborná práca makléra. Makléra odporúčame na ďalším klientom.

Referenciu poslal: Marián Barilla

Call Now Button