Obchodné + skladové priestory na Hraničnej ulici v Poprad
  • Typ: Prenájom
  • Druh: Obchodné priestory
  • Úžit. plocha: 330 m2
  • Cena za m2: 7  € + DPH

7 € / m2 + DPH + Energie

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkam Vám na dlhodobý prenájom za výhodných cenových podmienok obchodné + skladové priestory, ktoré sa nachádzajú na Hraničnej ulici za firmou NORWIT, sú vhodné ako obchod, reklamná agentúra, kancelárske priestory, autodiely. Priestory o rozlohe 330 m2 sa nachádzajú na dvoch podlažiach. Priestor je možné rozdeliť na dve časti podľa potreby, ale podmienka je, že rozdelená časť musí pozostávať z prízemia aj z poschodia, pretože poschodie nemá samostatný vchod. Na poschodie vedú dva samostatné schodiská. Taktiež priestor má dva samostatné vchody z prednej a dva samostatné vchody zo zadnej strany. Pri objekte je k dispozícii 40 parkovacích miest. Za budovou je možnosť parkovania dodávok. K objektu je k dispozícii samostatný skladovací priestor. Priestor je o rozlohe 3 x 60 m2 s tým, že má tri samostatné vchody.

Cena za nájom obchodných priestorov je 7 € za m2 + DPH / mesiac + energie. Spotreba energií je v závislosti od typu prevádzky.

Cena za nájom skladovacích priestorov je 3 € za m2 + DPH / mesiac + energie.

Ak Vás moja ponúka oslovila, rád Vás privítam na osobnej prehliadke, ktorú si viete dohodnúť na mobilnom čísle +421 905 357 116. V tejto konečnej cene je okrem iného zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, nájomných zmlúv.
Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Zaujala Vás nehnuteľnosť ?

Dohodnite si obhliadku !

Marián MÁLEK

Marián MÁLEK

Realitný maklér

0905 357 116

info@marianmalek.sk

Obchodné + skladové priestory na Hraničnej ulici v Poprad

14 + 6 =

Call Now Button
zdielaní