Meštiansky dom v Kežmarku

Lokalita: Kežmarok

  • Typ: Predaj
  • Druh: 4 izbový dom
  • Stav: Pôvodný
  • Úžit. plocha: 400 m2
  • Plocha parcely: 217 m²

149.999

Popis nehnuteľnosti:

Dávame Vám do pozornosti meštiansky dom s viacúčelovým využitím. Nehnuteľnosť o celkovej úžitkovej ploche 400 m2 sa nachádza na Hlavnom námestí v Kežmarku. V dome je momentálne na prízemí otvorená prevádzka potravín a na poschodí je priestranný 4 izbový byt, ktorý má samostatný vchod cez dufart. Nad bytom sa nachádza neobývané podkrovie, táto situácie sa dá ale zmeniť a nový majiteľ tam vie spraviť ďalší byt. Dom má zaujímavú polohu, je situovaný v centre mesta a preto je tu veľká perspektíva na zmenu účelu podnikania napríklad na reštauráciu, kaviareň, penzión s pohostinstvom, piváreň, vináreň, predajňu s iným druhom tovaru či viacgeneračné bývanie. V interiéri sú umiestnené vysoké klenby, ktoré už na prvý pohľad pôsobia honosne. Súčasťou meštianskeho domu sú aj rozsiahle pivničné priestory.

Pre lepšiu predstavivosť si môžete pozrieť dispozičné riešenie domu zakreslené v pôdoryse, ktorý je súčasťou tohto inzerátu.

V lokalite je výborná dopravná dostupnosť zabezpečená autobusmi ako občianska vybavenosť – základná škola, obchody s potravinami či predajne s rôznym sortimentom.

Ak Vás moja ponuka zaujala, rád Vás privítam na OSOBNEJ OBHLIADKE.

V cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných a kúpnych zmlúv. Ďalej uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľnosti. V klientovi pomôžeme zariadiť hypotéku.
Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Zaujala Vás nehnuteľnostť?

Domluvme si obhliadku!

Marián Málek

Marián Málek

Realitný maklér

0905 357 116

info@marianmalek.sk

Meštiansky dom v Kežmarku

11 + 9 =

Call Now Button
zdielaní