Pre predávajúcich

Expert na predaj nehnuteľností

v Poprade a okolí

Práca realitného makléra ma naozaj baví a napĺňa. Viem vyriešiť situácie, na ktoré ostatní nestačia. Svoju prácu sa snažím robiť na profesionálnej úrovni o tom svedčia aj ocenenia ktoré som získal. Presnosť a maximálna pripravenosť sú u mňa samozrejmosťou. Ku každému klientovi pristupujem osobitne, s úctou a snažím sa uspokojiť všetky jeho potreby spojené s predajom, kúpou  alebo predajom nehnuteľnosti. Preferujem Exkluzívnu spoluprácu vtedy viem klientovi zabezpečiť najvyššiu možnú predajnú cenu v čo najkratšom čase a samozrejme nadštandardné služby. Referencie spokojných klientov hovoria za mňa !

Predaných Bytov

Predaných Domov

Predaných Chát

Predaných Pozemkov

Prenajatých Bytov

Prenajatých Priestorv

Prečo práve so mnou?

4 veci, ktoré moji klienti najviac oceňujú

SKÚSENOSTI

V regióne Poprad a Spiš som doma. Už viac ako 6 rokov tu pracujem v oblasti realít a financií, preto mám bohaté skúsenosti a viem Vám dobre poradiť. Dokončil som viac ako 100 realizovaných obchodných prípadov a viem, čo funguje pri predaji nehnuteľnosti a čo nie. Každý maklér zreje ako víno a s ním prichádza schopnosť vysporiadať sa s ľuďmi, umenie maximálne brániť záujmy svojho klienta a efektívne vyjednávať v jeho mene.

IDEM S DOBOU

Aby som pri predaji dosiahol čo NAJVYŠŠIU CENU používam moderné nástroje a poskytujem špičkové služby. Základným kameňom úspešného predaja je profesionálna prezentácia a propagácia. To rozhoduje o tom, či na nehnuteľnosť kupec má alebo nie. Inzercia na najnavštevovanejších realitných serveroch, profesionálne fotografie, dnes čoraz viac používaná video prehliadka, 3D Pôdorys,  jasne viditeľný banner s nápisom “NA PREDAJ”, spárovanie ponúk s našimi hľadajúcimi záujemcami alebo ďalšia podpora predaja. To všetko je samozrejmosťou.

VAŠA SPOKOJNOSŤ A DOBRÉ REFERENCIE

Najdôležitejším výstupom každej služby je dobrá referencia.  Vážim si každú referenciu, ktorá ku mne príde po prevode nehnuteľnosti a najväčšou odmenou je, keď ma klient nesebecky odporučí jednému zo svojich známych. Moje referencie nájdete TU. Verím a dúfam, že služby poskytujem na vysokej úrovni a klienti sú spokojní.

NAJNOVŠIE REFERENCIE

Našu spoluprácu s pánom Málekom hodnotíme veľmi pozitívne. Je zodpovedný, spoľahlivý a pracovitý maklér. Vždy bol ústretový, ochotný vyhovieť našim požiadavkám a informoval nás o nových skutočnostiach, ktoré sa týkali našej ponuky. Veľmi profesionálne nafotil byt a zdieľal na rôznych internetových portáloch. Sme radi, že sme zvolili túto realitnú Kanceláriu a pánovi Málekovi veľmi pekne ďakujeme.

Petra a Martin Jakubčovci.

Prenájom bytu

Osobne som spokojný s prácou makléra. Kúpa nehnuteľnosti ako aj následný prepis ( energie, voda atď… ) prebehla bez problémov a komplikácií. Dohodol termíny ( VSE, SPP, PVaPS ), prispôsobil sa mojím požiadavkám, času čo je v dnešnej uponáhlanej dobe veľkým plus. Samozrejme je to jeho práca, ale ľudský prístup v náplni práci určite nemá.
Musím zdôrazniť, že sa jedná o makléra Mariána Máleka s ktorým sme nadmieru spokojní.

ĎAKUJEME

Lukáš Zavacký

Kúpa domu

Chcete vediet ako predať nehnuteľnosť rýchlo a za vyššiu cenu ?

Čo zahrňujú moje služby?
 • analýza aktuálneho stavu nehnuteľnosti a predstavy klienta
 • profesionálne spracovanie ponuky
 • prezentácia nehnuteľnosti na viac ako 70 realitných portáloch ako aj na vlastnej webovej stránke + platená reklama na sociálnych sietiach
 • v prípade potreby zabezpečenie súdneho znalca
 • spolupracujem s hypotekárnym špecialistom
 • pravidelné informovanie klienta o priebehu predaja alebo nájmu jeho nehnuteľnosti
 • prípravu Rezervačných zmlúv, Kúpnych zmlúv a celý nadštandardný právny servis zabezpečuje advokátska kancelária
 • pomôžem klientovi pri prepise energií a médií
 • v spolupráci s klientom vyhotovím daňové priznanie a ďalšie súvisiace dokumenty
Čo pri práci využívám?
 • určenie ceny na základe porovnania aktuálneho trhu a zrealizovaných obchodov
 • profesionálna fotodokumentácia vašej nehnuteľnosti
 • vytváram videoobhliadky
 • virtuálne prehliadky
 • pre väčšiu predstavivosť klientov kreslím 3D pôdorysy
 • zabezpečujem kompletný marketing nehnuteľnosti a samozrejme Home Staging

Chcete predať nehnuteľnosť?

Zverte ju do rúk odborníka, ktorí Vám pomôžu vyvarovať sa častým chybám.

Predaj na vlastnú päsť

Predávať nehnuteľnosť vo vlastnej réžii Vám môže uškodiť. Realitný maklér vystupuje ako nestranný sprostredkovateľ. Zabezpečí prezentáciu Vašej nehnuteľnosti, postará sa o právny servis a kataster, preverí kupujúcich. V oblasti realít je doma a vie, na čo si treba dať pozor.

 

Exkluzívny vs. neexkluzívny predaj cez realitnú kanceláriu

Veľa ľudí si myslí, že čím viac realitných kancelárií ich nehnuteľnosť predáva, tým lepšie. V tomto prípade to však vôbec neplatí. Skôr naopak. Vaša nehnuteľnosť sa objaví na internete x-krát, s rôznymi cenami i popisom. Na kupujúcich to pôsobí chaoticky a nedôverčivo. Ak sa o Vašu nehnuteľnosť stará jeden maklér, všetky pozitíva i negatíva sú výlučne jeho vizitkou.

Zlé ocenenie nehnuteľnosti

Jedným z najdôležitejších bodov pri predaji nehnuteľností, je stanovenie správnej ceny. Príliš nízka Vás oberie o peniaze, príliš vysoká môže odplašiť kupujúcich. Dôležité je prihliadať na lokalitu, stav nehnuteľnosti, výmeru i aktuálnu situáciu na trhu. Profesionálny odhad je veľmi užitočný.

Nevyhovujúci stav nehnuteľnosti

Prvý dojem často predáva. Neznamená to, že musíte Vašu nehnuteľnosť rekonštruovať a investovať do nej veľa peňazí. Je to zbytočné, pretože nový majiteľ si často urobí tak či tak vlastné úpravy a peniaze, ktoré ste do toho investovali výjdu nazmar. Podstatné je predávať nehnuteľnosť upratanú, čistú, bez nepotrebných elementov. To isté platí aj pre pozemok a okolie rodinného domu.

Exkluzívny vs. neexkluzívny predaj cez realitnú kanceláriu

Veľa ľudí si myslí, že čím viac realitných kancelárií ich nehnuteľnosť predáva, tým lepšie. V tomto prípade to však vôbec neplatí. Skôr naopak. Vaša nehnuteľnosť sa objaví na internete x-krát, s rôznymi cenami i popisom. Na kupujúcich to pôsobí chaoticky a nedôverčivo. Ak sa o Vašu nehnuteľnosť stará jeden maklér, všetky pozitíva i negatíva sú výlučne jeho vizitkou.

Žiaden kompromis!

Pri obchode s nehnuteľnosťami treba počítať aj s určitými ústupkami. Nestavajte sa voči nim odmietavo. Tak ako Vy, aj kupujúci majú konkrétnu predstavu o tom, ako si Váš spoločný obchod predstavujú. Kompromisom môžete dospieť k výhodnej ponuke pre obe strany.

Call Now Button