PREČO PRÁVE SO MNOU?

Práca realitného makléra ma naozaj baví a napĺňa. Viem vyriešiť situácie, na ktoré ostatní nestačia. Svoju prácu sa snažím  robiť na profesionálnej úrovni. Presnosť a maximálna pripravenosť sú u mňa samozrejmosťou. Ku každému klientovi pristupujem osobitne, s úctou a snažím sa uspokojiť všetky jeho potreby spojené s kúpou alebo predajom nehnuteľnosti. Preferujem Exkluzívnu spoluprácu vtedy viem klientovi zabezpečiť najvyššiu možnú predajnú cenu v čo najkratšom čase a samozrejme nadštandardné služby. Referencie spokojných klientov hovoria za mňa.
 
Moje služby zahŕňajú:
 
 • analýza aktuálneho stavu nehnuteľnosti a predstavy klienta
 • profesionálne spracovanie ponuky
 • prezentácia nehnuteľnosti na viac ako 70 realitných portáloch ako aj na vlastnej webovej stránke + platená reklama na sociálnych sietiach
 • v prípade potreby zabezpečenie súdneho znalca
 • spolupracujem s hypotekárnym špecialistom
 • pravidelné informovanie klienta o priebehu predaja alebo nájmu jeho nehnuteľnosti
 • prípravu Rezervačných zmlúv, Kúpnych zmlúv a celý nadštandardný právny servis zabezpečuje advokátska kancelária
 • pomôžem klientovi pri prepise energií a médií
 • v spolupráci s klientom vyhotovím daňové priznanie a ďalšie súvisiace dokumenty
 
Využívam všetky moderné a kvalitné techniky a nástroje:
 
 • určenie ceny na základe porovnania aktuálneho trhu a zrealizovaných obchodov
 • profesionálna fotodokumentácia vašej nehnuteľnosti
 • vytváram videoobhliadky
 • virtuálne prehliadky
 • pre väčšiu predstavivosť klientov kreslím 3D pôdorysy
 • zabezpečujem kompletný marketing nehnuteľnosti a samozrejme Home Staging
 
Tieto všetky úkony robím s jasným cieľom a to predať nehnuteľnosť za čo najvyššiu cenu k Vašej úplnej spokojnosti.
Za každým predajom sa totiž skrýva ľudský príbeh. A to je dôvod, prečo by nikto nemal tak dôležitý životný krok podceňovať. Ani predávajúci, ani maklér. Vzájomná dôvera s klientom a absolútna spoľahlivosť nás spoločne dovedú k úspešnému cieľu.
Vaša spokojnosť = moja najväčšia odmena.
Premýšľate nad predajom alebo prenájmom vašej nehnuteľnosti ? Napíšte mi email na m.malek@directreal.sk alebo ma kontaktujte na mobile +421 905 357 116. Neoľutujete.
0 +
Predané Byty
0 +
Prenajaté Byty, Domy
0 +
Predané Domy
0 +
Prenájom ostatné
0 +
Predané Pozemky
0 +
Referencie

Chcete predať nehnuteľnosť?

Zverte ju do rúk odborníka, ktorí Vám pomôžu vyvarovať sa častým chybám.

Chyba č. 1 – Predaj na vlastnú päsť

Predávať nehnuteľnosť vo vlastnej réžii Vám môže uškodiť. Realitný maklér vystupuje ako nestranný sprostredkovateľ. Zabezpečí prezentáciu Vašej nehnuteľnosti, postará sa o právny servis a kataster, preverí kupujúcich. V oblasti realít je doma a vie, na čo si treba dať pozor.

Chyba č. 2 – Exkluzívny vs. neexkluzívny predaj cez realitnú kanceláriu

Veľa ľudí si myslí, že čím viac realitných kancelárií ich nehnuteľnosť predáva, tým lepšie. V tomto prípade to však vôbec neplatí. Skôr naopak. Vaša nehnuteľnosť sa objaví na internete x-krát, s rôznymi cenami i popisom. Na kupujúcich to pôsobí chaoticky a nedôverčivo. Ak sa o Vašu nehnuteľnosť stará jeden maklér, všetky pozitíva i negatíva sú výlučne jeho vizitkou.

Chyba č. 3 – Zlé ocenenie nehnuteľnosti

Jedným z najdôležitejších bodov pri predaji nehnuteľností, je stanovenie správnej ceny. Príliš nízka Vás oberie o peniaze, príliš vysoká môže odplašiť kupujúcich. Dôležité je prihliadať na lokalitu, stav nehnuteľnosti, výmeru i aktuálnu situáciu na trhu. Profesionálny odhad je veľmi užitočný.

Chyba č. 4 – Nevyhovujúci stav nehnuteľnosti

Prvý dojem často predáva. Neznamená to, že musíte Vašu nehnuteľnosť rekonštruovať a investovať do nej veľa peňazí. Je to zbytočné, pretože nový majiteľ si často urobí tak či tak vlastné úpravy a peniaze, ktoré ste do toho investovali výjdu nazmar. Podstatné je predávať nehnuteľnosť upratanú, čistú, bez nepotrebných elementov. To isté platí aj pre pozemok a okolie rodinného domu.

Chyba č. 5 – Nesprávny prístup pri obhliadke

Férová komunikácia, ústretové jednanie, ochota zodpovedať všetky otázky kupujúcich a priamy prístup. To sú základné predpoklady úspešnej obhliadky výsledkom ktorej má byť predaj Vašej nehnuteľnosti. Na prvý pohľad malichernosti, ktoré však majú obrovskú váhu a určite ich netreba podceniť.

Chyba č. 6 – Žiaden kompromis!

Pri obchode s nehnuteľnosťami treba počítať aj s určitými ústupkami. Nestavajte sa voči nim odmietavo. Tak ako Vy, aj kupujúci majú konkrétnu predstavu o tom, ako si Váš spoločný obchod predstavujú. Kompromisom môžete dospieť k výhodnej ponuke pre obe strany.