SLNEČNÝ REKREAČNÝ POZEMOK O ROZLOHE 681 m2, OSTURŇA

50,670 €
Osturňa,
Obľúbené
Výsledky vyhľadávania

Prehľad

  • Pridané
  • 6 mája, 2022

Ponúkam na predaj krásny, rovinatý, slnečný, pozemok o veľkosti 681 m2 v obci Osturňa. Južne orientovaný pozemok je výbornou príležitosťou na stavbu rekreačnej chaty alebo rodinného domu s pekným okolitým prostredím.

Pozemok má približné rozmery 17 x 40m, je situovaný v strede obce. Možnosť napojenia na elektrinu. Vodovod alebo kanalizácia v obci nie je, vodu je nutné riešiť vlastnou studňou a odpad žumpou.

Pozemok je momentálne deklarovaný ako záhrada.

Osturňa je malebná rázovitá obec nachádzajúca v severozápadnej časti pohoria Spišská Magura. Obec Osturňa patrí do ochranného pásma Pieninského národného parku. V chotári obce ležia dve z jeho prírodných rezervácií Veľké Osturnianske jazero a Malé jazerá. Osturňa patrí k „najdlhším“ slovenským obciam; zastavaná časť sa vinie v dĺžke vyše deväť kilometrov.

Ak Vás moja ponúka oslovila, rád Vás privítam na osobnej prehliadke. Uvedená cena je vrátane provízie RK. V tejto konečnej cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. Pre kupujúceho zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.

Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.
Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom realitnej kancelárie.

Adresa: Osturňa
Mesto:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti: 20301
cena: 50,670 €
Plocha parcely: 681

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Zavolať +421905357116 Whatsapp

Podobné záznamy

Predaj

REKREAČNÝ POZEMOK O ROZLOHE 775 m2, OSTURŇA

57,250 €
Ponúkam na predaj krásny, rovinatý, slnečný, pozemok o veľkosti 775 m2 v obci Osturňa. Juž [Viac]
Ponúkam na predaj krásny, rovinatý, slnečný, pozemok o veľkosti 775 m2 v obci Osturňa. Južne orientovaný pozemok je [Viac]

Porovnaj zoznamy

Marián MÁLEK
Call Now Button