Rodinný dom v centre mesta Levoča

120,000 €
Levoča,
Obľúbené
Výsledky vyhľadávania

Dostupné jednotky

Prehľad

  • Pridané
  • 30 mája, 2022
  • 3 spálne
  • 2 kúpeľne
  • 100 m2

Ponúkam na predaj rodinný dom v radovej zástavbe v centre mesta Levoča. Dvojpodlažný 4-izbový dom s celkovou obytnou plochou 100 m2, stojí na pozemku o rozlohe 122 m2.

Pôvodný dom prešiel kompletnou rekonštrukciou a dispozičnou zmenou. V roku 2019 bolo pristavené obytné podkrovie, bola vymenená, zateplená celá strecha za strešnú krytinu TONDACH. Na prízemí prebehla kompletná rekonštrukcia, ktorá potrebuje ešte doladiť detaily podľa predstáv nového majiteľa.

Dispozičné riešenie domu. Na prízemí je predsieň, cez ktorú sa dostanete do samostatnej izby. Nachádza sa tu malá kuchynská linka, samostatné WC aj sprchový kút. Tento priestor bol v minulosti využívaný na podnikanie. Po chodbe sa ďalej dostanete do priestrannej izby, kde je naplánovaná kuchyňa spojená s obývacou miestnosťou. Po schodoch sa dostanete do novovybudovaného obytného podkrovia, ktoré potrebuje dokončiť sadrokartónové priečky. Nová elektrika na poschodí je v stave pred dokončením. Gro prác je už začatých, ale bohužiaľ z časových dôvodov nedokončených. Materiál na dokončenie podkrovia je v dome. Dom je pripojený na všetky Inžinierske Siete (voda, elektrina, internet, mestská kanalizácia). Vykurovanie v dome je riešené na tuhé palivo a ohrev vody je elektrický. Pozemok, na ktorom je postavený dom sa nachádza v mestskej pamiatkovej rezervácii zapísanej od roku 2009 na Zozname Svetového dedičstva UNESCO. Samotný dom, ale nie je pamiatkovo chránený.

Ak sa nebojíte si vyhrnúť rukávy a dom dokončiť podľa svojich predstáv, odporúčam vám osobnú obhliadku, kde vám všetko ukážem a vysvetlím.

Dom od námestia delí len jedna ulica a preto poskytuje výbornú pešiu dostupnosť. V Levoči je kompletná občianska vybavenosť. Nachádzajú sa tu ako materské školy, taktiež základné školy a aj vysoká škola. Neďaleko domu je nemocnica. Mesto Levoča sa stále modernizuje a rozvíja a preto tu už dnes nájdete všetky možné nákupné centrá.

Ak Vás moja ponúka oslovila, rád Vás privítam na osobnej prehliadke. Uvedená cena je vrátane provízie RK. V tejto konečnej cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. Pre kupujúceho zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.

Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.
Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Adresa: Levoča
Mesto:
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti: 20327
cena: 120,000 €
Nehnuteľnosť Veľkosť: 100 m2
Veľkosť pozemku nehnuteľnosti: 122 m2
izby: 4
spálne: 3
kúpeľne: 2
Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Typ: Rodinný Dom
Plocha parcely: 122
Užitočná plocha: 100
Zastrešenie: TONDACH
Pôdorys prízemie
Pôdorys prízemie
Pôdorys poschodie
Pôdorys poschodie

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Zavolať +421905357116 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Marián MÁLEK
Call Now Button