Moderný rodinný dom na priestrannom slnečnom pozemku v Huncovciach

Huncovce,
Obľúbené
Výsledky vyhľadávania

Dostupné jednotky

Prehľad

  • Pridané
  • 29 júla, 2022
  • 3 spálne
  • 1 kúpeľne
  • 200 m2

Ponúkam Vám na predaj samostatne stojaci moderný rodinný dom v tichej lokalite obce Huncovce s priamym výhľadom na Vysoké Tatry.
Dvojpodlažný 5-izbový dom s obytnou plochou 200 m2 stojí na slnečnom pozemku o rozlohe 1059 m2.

Dispozičné riešenie domu je rozdelené na prízemie, kde je denná a pracovná časť a poschodie, kde zase nájdete spaciu a oddychovú časť. Na prízemí je moderne zariadená priestranná kuchyňa so vstavanými spotrebičmi a špajzou, samostatný jedálenský kút, kde si rodinka vie vychutnať spoločné chvíle pri dobrom jedle. Z útulnej obývacej izby s krbom, kde viete tráviť čas pri spoločnom sledovaní filmov, sa priamo dostanete na slnečnú terasu vhodnú na oddych a zábavu pri dobrom grilovaní. Na prízemí je WC a nájdete tu ešte samostatnú izbu, ktorá sa teraz využíva ako pracovňa. V technickej miestnosti je celé zázemie na vykurovanie domu, ktoré je riešené podlahovým kúrením. Po drevených schodoch sa dostanete na poschodie do oddychovej a spacej časti. Nachádzajú sa tu tri samostatné izby. Dve sú momentálne riešené ako detské izby so spoločným balkónom a výhľadom na pozemok a jedna samostatná izba – rodičovská spálňa s priestranným šatníkom. Rodičovská spálňa má samostatný balkón s panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry. Na poschodí sa ešte nachádza priestranná kúpeľňa s dvoma umývadlami, sprchovým kútom a rohovou vaňou.

Na stavbu domu bola použitá tehla 44 cm (Wienerberger) + 6 cm zateplenie. Okná sú drevené – bez údržbové, vonkajšie parapety doživotné – žila. Strecha je sedlová a krytina, ktorá bola použitá je Bramac. Vonkajšie zábradlia sú pozinkované. V dome sú k dispozícii všetky inžinierske siete (el. energia, plyn, voda a kanalizácia). Internet je riešený cez mikrovlnné pripojenie. Zabezpečovacie zariadenie (alarm) v dome je napojené aj na mobil majiteľa. Na pozemku je aj vlastná studňa. Rozvod vody zo studne je spravený tak, že sa dá využívať aj na splachovanie v dome. Rozsiahly pozemok okolo domu, ktorý lemuje živý plot poskytuje dostatočné súkromie a priestor na športové a oddychové využitie. Na pozemku sa taktiež nachádza detská zóna na hranie a samostatná terasa s možnosťou posedenia, relaxovania. Hlavný vstup na pozemok je riešený aj veľkou posuvnou bránou na elektrický pohon, cez ktorú sa dostanete autami na parkovaciu plochu pred dvojitou garážou o rozlohe 42 m2, kde bez problémov schováte vašich štvorkolesových tátošov a ešte stále vám tu zostane priestor na náradie, bicykle a nepotrebné veci. Dom sa predáva komplet zariadený.

Z obce Huncovce je výborná dostupnosť do Kežmarku 6 km, Poprad je vzdialený len 12 km aj k diaľnici je rovnaká vzdialenosť. V obci je kompletná občianska vybavenosť a nachádza sa tu materská škola, základná škola, nákupné stredisko, je tu aj lekár pre deti a dospelých. Ďalej tu nájdete poštu, kostol a rôzne športoviská a ihriská, cukráreň, predajne potravín, drogérie, textilu, kvetov, novín a časopisov, stravovacie a ubytovacie zariadenia. Spojenie s okolitým svetom je tu zabezpečené prímestskou autobusovou dopravou a za obcou je aj vlaková zástavka. Najbližšia nemocnica je v Kežmarku. Termálne kúpalisko vo Vrbove je vzdialené 6 km.

Ak Vás moja ponúka oslovila, rád Vás privítam na osobnej prehliadke.  Uvedená cena je vrátane provízie RK. V tejto konečnej cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. Pre kupujúceho zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.

Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.
Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

A+

A

Vaša energetická trieda je B

B

C

D

E

F

G

H

Adresa: Huncovce
Mesto:
zips: 059 92
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti: 20211
Nehnuteľnosť Veľkosť: 200 m2
Veľkosť pozemku nehnuteľnosti: 1,059 m2
izby: 5
spálne: 3
kúpeľne: 1
Energetická trieda: B
Typ: Dom
Plocha parcely: 1059
Druh: Rodinný
Užitočná plocha: 200
Garáže: ÁNO
Veľkosť garáže: 42 m2
Zastrešenie: BRAMAC
Pôdorys prízemie
Pôdorys prízemie
Pôdorys Poschodie
Pôdorys Poschodie

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Zavolať +421905357116 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Marián MÁLEK
Call Now Button