Dvojgeneračný rodinný dom na predaj v obci Spišské Tomášovce

Spišské Tomášovce,
Obľúbené
Výsledky vyhľadávania

Dostupné jednotky

Prehľad

  • Pridané
  • 3 mája, 2022
  • 5 spálne
  • 3 kúpeľne
  • 500 m2

Ponúkam Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom s možnosťou využitia ako víkendové sídlo, penzión ktorý sa nachádza v tichej časti obce Spišské Tomášovce. Dom, prešiel kompletnou rekonštrukciou a je postavený na slnečnom a mierne svahovitom pozemku o celkovej rozlohe 3078 m2, má krásny výhľad na obec a v diaľke dotvára romantickú kulisu pohľad na Vysoké Tatry.

Dvojpodlažný vidiecky dom o rozlohe 500 m2 je veľmi dobre dispozične riešený. Má tri samostatné mezonetové bytové jednotky (apartmány) a interiér je rozvrhnutý do dennej a spacej časti. Prvá bytová jednotka (apartmán) má na prízemí vstupnú chodbičku, z ktorej sa dostanete do plne zariadenej kuchyne s jedálenským kútom a priestrannou obývacou miestnosťou s krbom. Na prízemí je samostatná kúpeľňa s WC a veľká spálňa. Po schodoch sa dostanete na poschodie, kde sa nachádzajú dve spálne a kúpeľňa s WC. Druhá bytová jednotka (mezonetový apartmán) má taktiež na prízemí vstupnú chodbičku, z ktorej sa dostanete do kuchyne spojenej s obývacou miestnosťou s krbom. Ďalej sa tu nachádza samostatná spálňa a kúpeľňa s WC. Po schodoch sa taktiež dostanete na poschodie, kde sa nachádza priestranná spálňa. Tretia bytová jednotka je v stave možnosti dokončenia podľa vlastných predstáv nového majiteľa. Pri dome sa nachádza zastrešené priestranné posedenie s krbom, kde je možnosť opekania a grilovania. Prestrešený priestor je krytý z troch strán a preto poskytuje úkryt pred nepriaznivým počasím, alebo naopak v horúcom a slnečnom počasí poskytuje príjemný chládok. Kúrenie v dome je riešené ústredným plynovým kúrením s radiátormi, no a v sychravom a zimnom počasí si viete zakúriť aj v krboch, ktoré navodzujú romantickú atmosféru. Dom je pripojený na všetky inžinierske siete (el. energia, plyn, voda a kanalizácia). Pri dome je aj vlastná studňa. Pozemok okolo domu poskytuje dostatočný priestor na športové a oddychové využitie. Na pozemku sa taktiež nachádza antukový tenisový kurt. Pri vstupe na pozemok je vybudované parkovisko pre minimálne tri autá. Dom sa predáva zariadený.

V obci Spišské Tomášovce je kompletná občianska vybavenosť. Nachádza sa tu materská škola, základná škola, nákupné stredisko. V obci je aj lekár pre deti a dospelých. Ďalej pošta, kostol a rôzne reštauračné zariadenia. Spojenie z okolitým svetom je tu zabezpečené prímestskou autobusovou dopravou a v obci je aj vlaková zástavka. Obec Spišské Tomášovce je vstupnou bránou do Slovenského Raja. Turistické centrum Čingov ponúka túry na Tomášovský výhľad, prielom Hornádu ponúka rôznorodé pešie a cykloturistické trasy, z ktorých výšin môžete pozorovať neďaleké štíty Vysokých Tatier.

Ak Vás moja ponúka oslovila, rád Vás privítam na osobnej prehliadke.  Uvedená cena je vrátane provízie RK. V tejto konečnej cene je zahrnuté kompletné právne poradenstvo, vyhotovenie rezervačných zmlúv, kúpnych zmlúv, administratívne služby na katastri nehnuteľností, správny poplatok na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. Pre kupujúceho zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho.

Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške.
Fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie.

Adresa: Spišské Tomášovce
zips: 05201
Krajina: Slovensko (Slovenská republika)
Otvoriť v Mapách Google
ID nehnuteľnosti: 20053
Nehnuteľnosť Veľkosť: 500 m2
Veľkosť pozemku nehnuteľnosti: 3,078 m2
izby: 7
spálne: 5
kúpeľne: 3
Stav: Po rekonštrukcii
Typ: Dvojgeneračný dom
Plocha parcely: 3078
Užitočná plocha: 500 m2
Zastrešenie: BRAMAC
Apartmán 1 - Prízemie
Apartmán 1 - Prízemie
Apartmán 1- Poschodie
Apartmán 1- Poschodie
Apartmán 2 - Prízemie
Apartmán 2 - Prízemie
Apartmán 2 - Poschodie
Apartmán 2 - Poschodie

Kontaktujte ma

Naplánovať obhliadku?
Zavolať +421905357116 Whatsapp

Porovnaj zoznamy

Marián MÁLEK
Call Now Button